1997 yılında Fethiye’nin ilk özel hastanesi olarak kurulmuştur. 25 yıllık tecrübesi ile teknolojik gelişmeleri takip eden, kendini sürekli geliştiren uzman kadrosu ile güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanemiz ISO 9001-2008 ve 14001 ISO belgelerine sahiptir. Fethiye merkeze yakın Pazaryeri mahallesinde, Uluslararası Dalaman Havalimanına sadece 50 km uzaklıktadır.

Özel Letoon Hastanesi olarak sağlık hizmetlerinde doğru teşhis ve tedaviyi sağlayarak; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı dürüst ve güvenilir bir politika izleyerek uluslararası kalite standartlarında hizmet vermek birincil önceliğimizdir. Hastane olarak çalışanların sürekli eğitimine ve ileri teknolojik yöntemlere önem veriyoruz.

Hastanemizde bulunan branşlar; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Cerrahi Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Diş Hekimliği Hizmetleri, Üroloji Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastalıkları, Nörolojik Hastalıklar, Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Hastalıkları. Uzmanlık dallarımız ile birlikte genel yoğun bakım, koroner yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım ve gözlem olmak üzere toplam 50 yatak kapasitesi ile deneyimli uzman kadromuz ile uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.